Hakkımızda

Hakkımızda

2010 yılında kurulan 3K Laboratuvar plastiği, üretim gücünün temelinde yatan en son teknoloji ve insan sermayesine yaptığı yatırımlar çerçevesinde, hedeflerine sürekli olarak ulaşmak için emin ve istikrarlı adımlar atmaktadır.
Sürekli büyüme ve gelişme içinde olan şirketimiz, geçmiş tecrübesini gelecek nesillere aktararak, geçerli uluslararası standartlara uygun, en kaliteli ürünleri üretmektedir.
Gelişen teknoloji ile birlikte coğrafi sınırların neredeyse anlamsızlaştığı günümüzde. 3K Laboratuvarı, yenilikçi, modern ve özgün konseptleri ile tüm dünyaya kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır.
Günümüz kuruluşlarının, küreselleşen dünyanın sürekli değişen koşullarına başarılı bir şekilde ayak uydurdukları sürece var olabilecekleri anlayışını benimseyen 3K Laboratuvarı, ürünlerini iç pazara da sunarak kaliteyi tüm dünya ile buluşturmayı hedeflemektedir. Uluslararası pazarlar olarak.
3K Laboratuvarı olarak her zaman kaliteli ve zamanında üretim yapmak öncelikli hedefimizdir. Bu doğrultuda üretimimizi sürdürmekteyiz.
müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için gerekli özen ve titizlikle operasyonlarımızı gece gündüz sürdürmekteyiz.

+905306424454